TOP

Zostań Partnerem Strategicznym dla rozwiązania typu low-code

Otwórz się na nowe możliwości biznesowe: buduj dodatki do istniejących systemów, integruj różne aplikacje i twórz własne rozwiązania!

Możesz to robić bez udziału programistów, wykorzystując platformę low-code archITekt. Z pomocą wizualnego edytora, gotowych do użycia komponentów i zaawansowanych technik integracyjnych łatwo i szybko stworzysz aplikacje bez potrzeby kodowania.

Dzięki platformie archITekt całą uwagę skupioną na rozwiązywaniu wyzwań technologicznych będziesz mógł przenieść na rozwój Twojego biznesu.

Poszukujemy firm zainteresowanych wykorzystaniem platformy archITekt w swojej organizacji, a jednocześnie rolą naszego Partnera Strategicznego.

Jeśli szukasz sposobu na dalszy rozwój Twojego biznesu, archITekt może Ci w tym pomóc.

Chcesz dowiedzieć się jak to działa? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły: slawomir.gierek@vsoft.pl

Więcej informacji na temat platformy archITekt znajdziesz tutaj: vsoft-architekt.com

Jesteśmy na rynku od 25 lat. Od początku naszej przygody wiedzieliśmy, że nie chcemy być jedynie biernym dostawcą rozwiązań. Od zawsze stawiamy na wymianę wiedzy i doświadczeń. Chętnie pogłębiamy tematy, które uważamy za istotne, szczególnie w obrębie branż, z którymi współpracujemy na co dzień. Chętnie analizujemy i omawiamy zmiany technologiczne oraz dzielimy się własnymi przemyśleniami. Pokazujemy jak uczymy się na błędach i z jakich działań jesteśmy dumni.